Avrupa Gazete

 

Timberlake’in “Cant Stop the Feeling” şarkısı

 

Geçen yıl sona eren belediye başkanlığı sürecince sayısız yardım etkinlikerinde bulunan Gaygusuz, en son Timberlake dansı belgeselini çekerek St.Albans şehri ekonomisine ve iş insanlarına yardımcı olmuştu. Ünlü şarkıcı Justin Timberlake’in “Cant Stop the Feeling” şarkısının aynısını St.Albans şehri esnafıyla çeken Mehmet Salih Gaygusuz, bu yılki Bafta yani Britanya Film Endüstrisi Ödüllerinde Belgesel dalında kısa listeye kalarak ödül almaya doğru ilerliyor.  Belgesel video klibinde ünlü sanatçı JustinTimberlake canlandıran St.Albans Belediye eski Başkanı Salih Gaygusuz kazanırsa Mart ayında kırmızı halıdan geçerek ödül törenine katılacak.

 

Bafta Ödülleri 15 Mart 2017 tarihinde dünyanın en prejli caddesi olan Picadily’d sahiplerini bulacak. 

 

BAFTA NEDİR

British Academy of Film and Television Arts; İngiliz Sinema ve Televizyon Sanatları Akademisidir. Oscar'ın Birleşik Krallık'taki dengi olan bu akademi her yıl film, televizyon, çocuk film ve televizyon eserleri ile iletişim ödülleri verir. 1947'de İngiliz Film Akademisi olarak, David Lean, Alexander Korda, Carol Reed, Charles Laughton, Roger Manvell gibi isimler tarafından kurulmuştur. 1958'de Televizyon Yapımcıları ve Yönetmenleri Loncası ile birleşerek Film ve Televizyon Kulübü olmuştur. 1976'da ise şimdiki adını almıştır. BAFTA'nın ana ofisi Piccadilly, Londra'dadır ama İngiltere'nin kuzeyinde, İskoçya'da, Galler'de, New York'ta ve Los Angeles, Kaliforniya'da da ofisleri bulunmaktadır. Akademi'nin ödülü Amerikalı heykeltıraş Mitzi Cunliffe tarafından tasarlanmış tiyatro maskesi şeklindedir ve 1955 yılında Televizyon Yapımcıları Loncası tarafından ısmarlanmıştır.

 

Justin Timberlake’in şarkısı Salih Gaygusuz'a ödül getirecek

Geçen yıl sona eren belediye başkanlığı sürecince sayısız yardım etkinlikerinde bulunan Mehmet Salih Gaygusuz, en son Timberlake dansı belgeselini çekerek St.Albans şehri ekonomisine ve iş insanlarına yardımcı olmuştu.

Bu videoyu oylayın

5.00