Avrupa Gazete

 

Pepee’nin 20 Ocak’ta vizyona girecek sinema filmi “Birlik Zamanı”nın beklenen fragmanı yayınlandı.

Filmden yayınlanan ilk görüntüler, Pepee severleri macera ve eğlenceli dolu bir filmin beklediğinin sinyalini veriyor.

Macera, keşif, heyecan ve bitmeyen bir eğlence sunmaya hazırlanan Pepee’nin ilk sinema filmi “Birlik Zamanı”, müzik ve şarkılarıyla da dikkat çekiyor.

Tamamı Kıraç tarafından hazırlanan “Birlik Zamanı”nın şarkıları, 2017 yılında büyük küçük herkesin favorisi olmaya aday…

 

 

Her yaştan büyük bir hayran kitlesine sahip olan Pepee, sinema filminin ilk görüntülerinin yer aldığı fragmanı ile izleyicisiyle buluştu. “Birlik Zamanı” sinema filmi ile ilgili ilk ipuçlarının yer aldığı fragman, milli değerleri ön plana çıkaran görüntüleriyle de beğeni topladı. 

 

Urfa-Göbeklitepe, Adıyaman-Nemrut ve Kapadokya’da geçen “Birlik Zamanı” sinema filmi, her yaştan izleyiciyi kucaklamaya hazırlanıyor. Macera, keşif, heyecan ve bitmeyen bir eğlence sunmaya hazırlanan Pepee’nin ilk sinema filmi “Birlik Zamanı”, müzik ve şarkılarıyla da dikkat çekiyor. Tamamı Kıraç tarafından hazırlanan “Birlik Zamanı”nın şarkıları, 2017 yılında büyük küçük herkesin favorisi olmaya aday…

 

Vestel’in ana sponsor, Turkcell’in altın sponsor olduğu sinema filminde Tusiad, İntel, TEB Girişim Bankacılığı ve Show Radyo sponsorluklarıyla dikkat çekiyor. 

 

Pepee ve Düşyeri kimdir?

 

Pepee, 2008 yılında Düşyeri Stüdyoları tarafından oluşturulan markalaşmayı başarmış ilk yerli çizgi film karakteridir. Pepee’nin oluşturucu stüdyosu Düşyeri 8 yıldır Türkiye’de çizgi film ar-ge’si yapan ve çizgi filmi sürdürülebilir bir iş haline dönüştüren, ülkesinin değerlerini taşıyan işlere imza atan, 2017 yılında da dünyaya açılacak olan bir “edutaintment” şirketidir.

 

Pepee’nin sinema filmi Birlik Zamanı'nın beklenen fragmanı

Her yaştan büyük bir hayran kitlesine sahip olan Pepee, sinema filminin ilk görüntülerinin yer aldığı fragmanı ile izleyicisiyle buluştu.

Bu videoyu oylayın

0