Avrupa Gazete

Eda Quality Foods, Türkiye'nin önde gelen büyük markaları ile çalışarak kurulan ve Büyük Britanya gıda arenasının başrol oyuncusu olma yolunda hızla ilerlerken, en büyük gıda tedarikçileri arasında da yerini aldı. Türk gıda ürünlerinin yanı sıra Kıbrıs, İtalya,Fransa, İspanya, Hollanda, Danimarka, Afrika ve diğer Akdeniz ülke ürünlerinin satışını ürün gamında bulunduran EDA Quality Foods, büyümesine parallel olarak hizmet kalitesini de yükseltiyor.TFC Holding Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur, Avrupa Birliği, İngiltere'nin AB'den ayrılması gibi konularda ve İngiltere'de yaşayan Topluma yönelik önemli mesaj verdi.

İşte Deniz Suyur'un video görüntüsü ve konuşması Avrupa Gazete WEB TV farkıyla.

 

 

 

 

 TFC Holding Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur, Avrupa Birliği, İngiltere'nin AB'den ayrılması gibi konularda ve İngiltere'de yaşayan Topluma yönelik önemli mesaj verdi. 

 

 

 
 
 

 

TFC Holding Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur konuşması tıkla izle

TFC Holding Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur, Avrupa Birliği, İngiltere'nin AB'den ayrılması gibi konularda ve İngiltere'de yaşayan Topluma yönelik önemli mesaj verdi. İşte Deniz Suyur'un video görüntüsü ve konuşması Avrupa Gazete WEB TV farkıyla.

Bu videoyu oylayın

5.00