Avrupa Gazete

Avrupa Ajansı (AVA) Adana/Mersin- Birleşik Krallık ülkelerinden İngiltere'den İngiliz gazeteciler ve İngiliz gurme yazarları Çukurova'ya davet edildi. 31 Mayıs 2016 tarihinde Salı akşamı İstanbul aktarmalı Londra Adana'da buluşan İngiliz gazeteciler, Adana Seyhan Oteli'nde yerel organizasyon adına Mustafa İşler öncülüğünde toplandılar. Otelde, bakanlık tarafından Adana'ya özel şalvar, yelek, kasket ile yöresel kıyafetler ve hediyeler takdim edildi. Bu yaz nereye gidelim. İstanbul, İzmir, Antalya... Bodrum, Marmaris, Fethiye, Kaş, Kalkan.... Neresi ucuz ve kaliteli, eldeğmemiş, temiz, lezzetli... İşte size fikir verebilecek, kazıklanmayacağınız, doğal lezzetleri tadacağınız, tarih, doğa, deniz içiçe tatil yerleri...

 

Çukurova Torosların Lezzeti İngiliz gazetecilere tanıtıldı gezisi video izle

 

 

 

Haberin tüm yazısı ve fotoğrafları için TIKLAYINIZ

Yazı Dizisi hazırlayanlar: AVA Haber: Vatan ÖZ - AVA Fotoğraf: Güzel Latypova

 

EDİTÖRÜN NOTU:

Ünlü Cannes, St.tropez, Monte Carlo sahilleri yanında bizim Türkiye'mizin sahilleri cennet sayılır. Mersin koylarını değerlendirin. Arabayla Monte carlo-Nice arası dar uçurumlu yollarından geçmiştim ama bir Antalyalı olarak Mersin Anumur-Gazipaşa arası on tane Monte carlo eder. Özellikle Alanya-Tarsus arasını olanağınız varsa santim milim milim gezin. Batı'ya gidenler için Çanakkale'den Didim'e, Marmaris'ten Fethiye, Ölüdeniz, kaş KALKAN Kemer Antalya side Aspendos Alanya hatırlatmaya gerek yoktur. Gazetemiz Avrupa'nın seyahat-gezi yazarımız sayın Arzu Sheridan sizlere her hafta Türkiye'den bir tatil yerini tanıtmaya devam edecek.  

 

Çukurova-Torosların Lezzeti sahilleri ile ilgili Ayrıntılı bilgi için twitter adresleri :

LETS GO TO TURKEY #tastefultaurus   Tarsus / Turkey @GoToTurkeyUK @ckaorgtr @SeljukCan

 

Bu yazı yeni fotoğraflar ve videolarla sürekli güncellenecektir. Takip ediniz

Çukurova Torosların Lezzeti İngiliz gazetecilere tanıtıldı video izle

Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından, Adana Mersin Bölgesini tanıtmak için Çukurova Kalkınma Ajansı işbirliği ile Londra Kültür ve Tanıtım Ateşesi aracılığıyla düzenlenen "Torosların Lezzeti" gezisi başarıyla sona erdi niz.

Bu videoyu oylayın

5.00