Avrupa Gazete

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Enfield’da hizmete giren ve şimdiden Londra yemek ve eğlence sektörünün aranan mekanı olacağının garantisini veren 4 Mevsim Restaurant, Londra’da bir ilke imza attı. Tam 3 gün 3 gece süren açılışını 11 Aralık Cuma, 12 Aralık Cumartesi ve 13 Aralık Pazar günlerinde gerçekleştiren 4 Mevsim Restaurant, bu zaman diliminde doldu taştı! Konukların yemeklerin lezzetine, servisin kalitesine ve eğlencenin keyfine sonuna kadar vardıkları 4 Mevsim Restaurant’ın açılışında canlı müzik de vardı. Fasl-ı Keyf’in yanı sıra sürpriz sanatçıların da sahne aldığı 4 Mevsim Restaurant, eğlence programlarına hız kesmeden devam edecek.

 

 

4  Mevsim Restaurant’ın sahibi Erdoğan Gürgür, tüm değerli dostlarını ve konuklarını açılışta görmekten mutluluk duyduğunu belirtti. Katılımın oldukça yüksek olduğu açılışa Londra’nın tanınmış birçok ismi de katıldı. 

 

Tüm Mevsimlerin En Özel Lezzetleri

 

Çeşit çeşit et, balık ve meze ağırlıklı bir menüye sahip olan 4 Mevsim Restaurant, ayrıca barı ve kahvaltılarıyla da öne çıkıyor. Oldukça zengin bir menüsü olan restaurantın tüm lezzetleri çok özel ve tadını damata bırakan cinsten. Londra’da başka hiçbir yerde bulamayacağınız birçok tat sadece 4 Mevsim Restaurant’a özel. Özellikle de Pazar günleri açık büfe kahvaltıları şimdiden çok iddialı ve meşhur olacağının garantisini vermiş durumda.

 

 

Canlı Müzik Eşliğinde Keyifli Akşamlar

 

4 Mevsim Restaurant’taysanız, gerçek lezzeti şık bir mekanda tadarken bir yandan da canlı müziğin tadına varacaksınız. Mekanda her Cuma ve Cumartesi akşamı canlı müzik eşliğinde çok keyifli anlar yaşanacak. Haftanın 7 günü sabah 09.00’dan gece 00.30’a kadar açık olan 4 Mevsim Restaurant’a gitmek için rezervasyon yaptırmak istiyorsanız:

 

500-504 Hertford Road, Enfield, Middlesex, London EN3 5SS

Rezervasyon: 0203 583 1001

Take away: 0203 583 1880

 

 

4 Mevsim Restaurant’ın 3 Gün 3 Gece Süren Açılışı

4 Mevsim Restaurant’ın 3 Gün 3 Gece Süren Açılışı Londra’ya Damga Vurdu!

Bu videoyu oylayın

5.00