Avrupa Gazete

SunExpress Havayolları Avrupa’nın değişik şehirlerinde yemekli toplantılar düzenledi. Türkiye'nin önde gelen havayolu şirketlerinden Sunexpress, Avrupa şehirlerinde başlattığı sektörel turlarına Birleşik Krallık ülkeleri adına İngiltere'nin başkenti ile devam etti. Londra merkezinde prestijli Park Lane caddesi üzerindeki Grosvenor House, Marriott Hotel 'de salı akşamı yapılan toplantıya, İngiltere'nin büyük seyahat acentaları ve temsilcileri katıldı. 

 

 

Türkiye'nin önde gelen havayolu şirketlerinden Sunexpress, Avrupa şehirlerinde başlattığı sektörel turlarına Birleşik Krallık ülkeleri adına İngiltere'nin başkenti ile devam etti. Londra merkezinde prestijli Park Lane caddesi üzerindeki Grosvenor House, Marriott Hotel 'de salı akşamı yapılan toplantıya, İngiltere'nin büyük seyahat acentaları ve temsilcileri katıldı. 

 

 

Sunexpress Havayolu’nun Avrupa Satış müdür yardımcısı Hakan Ortatepe ve  Sunexpress’in reklam ve tanıtım hizmetlerini yürüten Union Media müdürlerinden Neşe Başar

 

 

Sunexpress Havayolu Londra'da acentalarla buluştu haberinin tüm ayrıntısı için tıklayınız

 

 

Sunexpress Havayolu Londra'da acentalarla buluştu

Türkiye'nin önde gelen havayolu şirketlerinden Sunexpress, Avrupa şehirlerinde başlattığı sektörel turlarına Birleşik Krallık ülkeleri adına İngiltere'nin başkenti ile devam etti. Londra merkezinde prestijli Park Lane caddesi üzerindeki Grosvenor House, Marriott Hotel 'de yapılan toplantıya, İngiltere'nin büyük seyahat acentaları ve temsilcileri katıldı.

Bu videoyu oylayın

5.00