Avrupa Gazete

AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen 16 Ekim 2015Cuma günü İngiltere saatiyle sabah 11.00 de Almanya Saatiyle 12.00 de ve Türkiye Saatiyle 13.00 da canlı yayında Avrupa Radyo'da konuştu.. www.avruparadyo.com web sitemizden canlı olarak dinleyebilirsiniz. 16 Ekim akşamı İngiltere Saatiyle saat 18.00 da tekrarı yayımlandı.  AK Parti İngiltere Seçim Koordinasyon Merkezi . AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, AK Parti İngiltere Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM)’nden Şükrü Aybakar, Celal Gökçe ve Erdal Yetimova ile birlikte gazetemizin ofisine ziyarette bulundu.

 

 

AK Parti tarafından seçim öncesinde SKM başkanı olarak görevlendirilen Gülşen, 12-25 Ekim tarihlerinde AK Parti’yi halkla buluşturmak adına çeşitli temaslarda bulunacaklarını ve organizasyonlar düzenleyeceklerini belirtti.  AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen 16 ekim Cuma günü İngiltere saatiyle sabah 11.00 de Almanya Saatiyle 12.00 de ve Türkiye Saatiyle 13.00 da canlı yayında konuşacak. www.avruparadyo.com web sitemizden canlı olarak dinleyebilirsiniz. iphone ipad ios tabletlerden dinlemek için tıklayınız. Canlı yayını Android sürümü telefonlardan dinlemek için tıklayınız  

 

 

AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen Avrupa'ya konuştu

AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, AK Parti İngiltere Seçim Koordinasyon Merkezi’nden Şükrü Aybakar, Celal Gökçe ve Erdal Yetimova ile birlikte gazetemizin ofisine ziyarette bulundu.

Bu videoyu oylayın

5.00