Avrupa Gazete

Ajda Pekkan ile Sinan Akçıl’ı buluşturan Uçankuş TV’nin ‘Süper Cumartesi’ programına, bu hafta Ezgi Mola konuk oluyor. 1 milyon 930 bin kişinin izlediği ‘Kocan Kadar Konuş’ serisinin ikinci filminin çekimlerini tamamlayan Ezgi Mola, eğlenceli sohbeti, Sinan Akçıl’ın piyanosu eşliğinde Ajda Pekkan’la söylediği düetlerle programa renk kattı.

 

Ajda Pekkan Taklit yapmaya bayılırım ama korkudan yapmıyorum  izle tıkla video izle

 

 

EZGİ MOLA: İLKOKULDAKİ KİLOMA İNMEYE ÇALIŞIYORUM, İLKOKULDA 38 BEDENDİM ŞİŞMANLIKTAN AYAKKABILARIMI BAĞLAYAMIYORDUM ZAYIFLAYINCA ROLLERİM DEĞİŞTİ

SİNAN AKÇIL: 'KOCAN KADAR KONUŞ 2', 2,5 MİLYONU GEÇECEK

EZGİ MOLA: İLK KEZ BÖYLE OLDU, ÇOK KORKTUM

Üç yıldır dizi çekmediğini anlatan Ezgi Mola, “Üç yıldır sadece film yapıyorum. Dizi sevmediğim için değil, hayat öyle denk geldi. Şimdi ‘Kocan Kadar Konuş Diriliş’ filmini bitirdik. İlk kez bir projenin ilk oyuncusu ben oldum. İlk kez benim üzerime bir film çekildi. İtiraf ediyorum çok korktum. Kaygılarım vardı. ‘Acaba bizi 1 milyon kişi izler mi?’ diyorduk. 1 milyon 900 bin küsür gişe yaptı. Şimdi Murat’la (Yıldırım) yeni filmde evliliğe giden süreci görüyoruz. 1 Ocak'ta vizyondayız” dedi.

Sinan Akçıl, bunun üzerine Ezgi Mola ile gişe iddiasına girdi ve “Bence serinin ikinci filmi 2,5 milyon seyirciye ulaşacak. Eğer 1 milyon 900 binde kalırsa ben sana yemek ısmarlayacağım, aksi taktirde sen bana ısmarlayacaksın” diye konuştu. Ezgi Mola da “İnşallah ben kaybederim” karşılığını verdi.

AJDA PEKKAN: TAKLİT YAPMAYA BAYILIRIM 

Evci bir yapısı olduğunu ve evde arkadaşlarıyla toplanıp gırgır şamata yapmayı dışarıda olmaya tercih ettiğini anlatan Ezgi Mola’ya Ajda Pekkan, “Ben de komedyen olmayı çok isterdim biliyor musun Ezgi? Ama bana ağır abla rolünü verdiler, ağırlaştım. Aslında o kadar komik bir insanım ki aslında... Taklit yapmaya bayılırım. Ama korkudan yapmıyorum. Burada yapmam, evde kendi aramızda yaparım. Seninle en kısa zamanda bir ev buluşması yapalım” şeklinde konuştu.

 

AJDA PEKKAN TAKLİT YAPMAYA BAYILIRIM

AJDA PEKKAN, KOMEDYEN OLMAYI ÇOK İSTERDİM AMA AĞIR ABLA OLDUM YAĞ ORANIM YÜKSEK ÇIKINCA 15 GÜN SADECE SEBZE YERİM HİÇ YEMEK YEMEDİĞİMİ SANIYORLAR, GUGUK GUŞU MUYUM.

Bu videoyu oylayın

5.00