Avrupa Gazete

Hangimiz Sevmedik'te Tarık o sırrı öğreniyor! TRT 1’in Yeşilçam filmi tadındaki sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik’in 24.Bölümü yine sürprizlerle dolu…Yeşilçam sıcaklığını televizyonlara taşıyan Hangimiz Sevmedik, yine dopdolu ve keyifli… TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede izleyicilerin büyük beğenisini toplayan dizinin yeni bölümü, 30 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00’da ekrana gelecek. TRT 1’in lokomotif dizilerinden biri olma özelliği taşıyan Hangimiz Sevmedik her izleyicinin kendisinden bir şeyleri görebileceği ya da yaşadığı yaşayacağı olaylarla dolu. Türk toplumuna örnek dizilerden biri olarak dikkat çeken Hangimiz Sevmedik BSK YAPIM tarafından hazırlanıyor.

  

Başrollerinde Can Yaman, Yeliz Kuvancı, Cengiz Bozkurt, Veysel Diker, Mehtap Bayri ve Altan Erkekli, Gül Onat gibi usta oyuncuların yer aldığı Hangimiz Sevmedik, özlenen Yeşilçam sıcaklığını yaşatıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikâyeleriyle aile, dostluk, yardımseverlik, paylaşımcılık gibi duyguları izleyiciye yansıtıyor.

 

TRT yönetiminin uzun soluklu aile yapısına örnek dizilere verdiği destek bütün hızıyla devam ediyor. Bu yoldan hareketle Hangimiz Sevmedik ekibi büyük bir sorumluluk ve ciddiyetle işlerine devam ediyorlar. Bir Yeşilçam hatırası Hangimiz Sevmedik gerek kaliteli oyuncuları gerek senaryosu ile benimsenmesinin yanı sıra kaliteli müziği ile izleyenlerden tam not alıyor. Her hafta heyecan limitini yükselten dizinin Pazartesi 20.00 de yayınlanacak yeni bölümünde olaylar şöyle gelişiyor.

 

 

Tarık önemli bir sır karşısında şok olacak!

Itır ve Tarık Adalet hala sayesinde Adile ile Münir’e aşklarını kabul ettirmişlerdir. Ancak yine de onlar için hiçbir şey kolay olmayacaktır.

İlyas bu kez gerçekten Emel’e aşkını itiraf etmek niyetindedir. Hulusi komiserden ve İhsan’dan  akıl ister. Şener’in de bu konuda bir planı vardır. Fakat bu plan ortalığı birbirine katacak ve hatta bundan en çok Ayşen’in canı yanacaktır.

Şener’in kendisini aldattığını sanan Ayşen Itır ve Tarık ile konuşur. Şener’in böyle bir şey yapacağına ihtimal vermeyen Tarık ve Itır Ayşen’e işin doğrusunu öğrenene kadar sakin olmasını söylerler . 

Şener’in Ayşen’i aldattığını düşünen Tuncay ve Sevda da  onu takip ederler ve hiç istemedikleri bir manzara ile karşılaşırlar.

Diğer yandan Emel ile önemli bir mevzuyu konuşmaya giden Tarık bir sırrı öğrenip adeta şok olacaktır.

 

HANGİMİZ SEVMEDİK KÜNYE

Yapımcılar : Çağrı Bingüller – Başak Bingüller

Yapım : BSK YAPIM

Yönetmen : Metin Balekoğlu

Senaryo : Alphan Dikmen – Başak Angigün

Müzik : Günay Uysal

Oyuncular : Can Yaman (Tarık Çam) – Yeliz Kuvancı (Itır Yeşil) - Cengiz Bozkurt (Şener Yeşil)

Ve Altan Erkekli (Münir Yeşil ) – Gül Onat (Adile Çam)

Bülent Şakrak (İlyas Çiçek) – Mehtap Bayrı (Ayşen Akça) 

Deniz Oral (İhsan Durulmaz) – Veysel Diker (Şevket Özler) 

Şerif Erol (Hulusi Gültekin) – Selma Kutluğ (Mürüvvet Erol)

Tuba Erdem (Şükriye Durulmaz) – Pelin Ermiş (Emel )

Erdem Baş (Metin Durulmaz) – Berfu Öngören (Perran Özler)

Barış Başar (Zeki Durulmaz) – Onur Sermik (Halit Güney )

Funda Bostanlık (Sevda Çam) – Bağış Angigün (Ahmet Demir)

Batuhan Uçar (Tuncay Yeşil) – Doğa Konakoğlu (Feridun Demir)

Ersin Arıcı (Sami )    

Konuk Oyuncular : Efe Erkekli (Genç Münir ) – Nergis Taşyürek (Genç Adile) 

Yayın Kanalı : TRT 1

 

Hangimiz Sevmedik 24 bölüm izle, Tarık o sırrı öğreniyor tıkla fragman izle

Yeşilçam sıcaklığını televizyonlara taşıyan Hangimiz Sevmedik, yine dopdolu ve keyifli… TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede izleyicilerin büyük beğenisini toplayan dizinin yeni bölümü. HANGİMİZ SEVMEDİK 24.BÖLÜM İZLE

Bu videoyu oylayın

5.00