Avrupa Gazete

 

 

Adile ve Münir’le ilgili Büyük Sürpriz!

TRT 1’in Yeşilçam filmi tadındaki sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik’in 16.Bölümü yine sürprizlerle dolu…

Yeşilçam sıcaklığını televizyonlara taşıyan Hangimiz Sevmedik, yine dopdolu ve keyifli… TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede izleyicilerin büyük beğenisini toplayan dizinin yeni bölümü, 

28 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00’da ekrana gelecek. 

 

Başrollerinde Can Yaman, Selen Soyder, Cengiz Bozkurt, Veysel Diker, Mehtap Bayri ve Altan Erkekli, Gül Onat gibi usta oyuncuların yer aldığı Hangimiz Sevmedik, özlenen Yeşilçam sıcaklığını yaşatıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikâyeleriyle aile, dostluk, yardımseverlik, paylaşımcılık gibi duyguları izleyiciye yansıtıyor.

 

 

 

Tuncay ve Sevda’nın arasındaki münasebeti öğrenen Adile ve Münir büyük bir şok geçirir. Bir de üstüne Müşfik’in gelip Şener ile Ayşen’in evini tuttuklarını söylemesi işleri iyice karıştırır. Bunun üstüne Adile ve Münir Şener ile Ayşen’in gıyabında nişanı atar.

Ancak Şener ve Ayşen’in ayrılmaya hiç niyetleri yoktur. Adile ile Münir yine onları eve almaz. Fakat bu kez Tarık , Itır , Sevda ve Tuncay da onların yanındadır. 

Diğer yandan Itır’ın aklına Emel ile İlyas’ın ayrılabilmesi için bir plan gelir. Bu planı duyan Emel ile İlyas biraz buruk da  olsalar kabul ederler.

Çocuklarından gördükleri tepkiye çok içerleyen Münir ve Adile onlara bir ders vermeye karar verirler. Fakat işler istedikleri gibi sonuçlanmaz. Yuvacık mahallesini Adile ve Münir ile ilgili büyük bir sürpriz bekler.

İsmini Müslüm Gürses’in seslendirmiş olduğu “Hangimiz Sevmedik” adlı eserden alan dizi; sürprizlerle dolu hikayeleri ve karakterleriyle Yeşilçam’a göndermeler yaparak özlenen sıcaklığı, dostluğu, sevgiyi ve aile yaşamının güzelliklerini sizlere hissettirecek. 

 

 

‘HANGİMİZ SEVMEDİK’ KÜNYE

Yapımcılar:                     Çağrı Bingüller – Başak Bingüller

Yapım:                             BSK YAPIM

Yönetmen:                       Metin Balekoğlu

Senaryo:                         Alphan Dikmen – Başak Angigün

Müzik: Günay Uysal

Oyuncular:                       Selen Soyder (Itır Yeşil), Can Yaman (Tarık Çam), Cengiz Bozkurt (Şener Yeşil) 

ve Altan Erkekli (Münir Yeşil ) ve Gül Onat (Adile Çam) Bülent Şakrak (İlyas Çiçek), Mehtap Bayrı (Ayşen Akça)  Deniz Oral (İhsan Durulmaz), Veysel Diker (Şevket Özler), Şerif Erol (Hulusi Gültekin), Selma Kutluğ (Mürüvvet Erol), Tuba Erdem (Şükriye Durulmaz), Pelin Ermiş (Emel), Erdem Baş (Metin Durulmaz), Berfu Öngören (Perran Özler), Barış Başar (Zeki Durulmaz), Onur Sermik (Halit Güney), Funda Bostanlık (Sevda Çam), Bağış Angigün (Ahmet Demir), Batuhan Uçar (Tuncay Yeşil), Doğa Konakoğlu (Feridun Demir), Ersin Arıcı (Sami)

 

Konuk Oyuncular:          Efe Erkekli (Genç Münir), Nergis Taşyürek (Genç Adile) 

 

SOSYAL MEDYADA ‘HANGİMİZ SEVMEDİK’

Facebook: https://www.facebook.com/hangimizsevmediktv

Instagram: https://www.instagram.com/hangimizsevmediktv/

Twitter: https://twitter.com/hangimizsevmetv

 

 

Hangimiz Sevmedik 16.Bölüm fragmanı tıkla izle

Başrollerinde Can Yaman, Selen Soyder, Cengiz Bozkurt, Veysel Diker, Mehtap Bayri ve Altan Erkekli, Gül Onat gibi usta oyuncuların yer aldığı Hangimiz Sevmedik, özlenen Yeşilçam sıcaklığını yaşatıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikâyeleriyle aile, dostluk, yardımseverlik, paylaşımcılık gibi duyguları izleyiciye yansıtıyor.

Bu videoyu oylayın

5.00