Avrupa Gazete

HANGİMİZ SEVMEDİK PAİNTBALL İLE STRES ATIYOR! TRT 1’in Yeşilçam sıcaklığını günümüze taşıyan sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik 15.bölümü ile 21 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00 de izleyicisi ile buluşacak.

 

 

Başrollerini Can Yaman ,Selen Soyder, Altan Erkekli , Gül Onat , Cengiz Bozkurt ve Mehtap Bayri’nin paylaştığı Yeşilçam rüzgarını televizyona taşıyan sevilen dizi Hangimiz Sevmedik yeni bölümünde süprizlerle izleyicinin karşısına çıkacak.

Hangimiz Sevmedik’te bu hafta mahallenin gençleri paintball ile stres atıyor. Hem çekim yapan hem de bu bahane ile eğlenen ekip yoğun set günlerinin stresini atmış oldu. Diğer bir sürpriz ise bu sahnelerde karakterlerin farkında olmadıkları duygularda ortaya çıkıyor.

Çok eğlenceli bir bölümle izleyicisi ile buluşacak olan dizinin bu bölümünde olaylar şöyle gelişmekte.

Tarık , Itır, Emel , İlyas , Tuncay ve Sevda hep birlikte güzel bir geçirmeye karar verirler. Ancak gecenin sonu tatsız biter. Emel ve İlyas Tarık ile Itır’ın gizli evliliği ortaya çıkmasın diye bir yalan söylerler. Bu yalan içinden çıkılmaz olayların ipini ateşler.

Şener ve Ayşen nişanlanacakları için çok mutludurlar. Herkes kız isteme için Adile’nin evinde toplanır. Emel ve İlyas’ın yalanına inanan Adile ve Münir’in onlara büyük bir sürprizi vardır. 

Halit ve Ahmet Sevdanın bir sevgilisi olduğundan şüphelenmektedir. Araştırmaya koyulurlar. Diğer yandan Sevda ve Tuncay Yadigara yakalanırlar. Yadigar bu sırrı saklayacağına dair ikiliye söz verir.

Şener ve Ayşen Şevket’ten kiralık ev bulmasını isterler. Şevket mahallenin en eskilerinden Müşfik’in evini ayarlar. Adını bile hatırlamakta güçlük çeken  Müşfik onların başına umulmadık bir iş açacaktır.

 

Hangimiz Sevmedik 15.bölüm fragmanı izle

TRT 1’in Yeşilçam sıcaklığını günümüze taşıyan sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik 15.bölümü ile 21 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00 de izleyicisi ile buluşacak.

Bu videoyu oylayın

5.00